• ółążść‡

 

Niedziela, 20 sierpnia 2017

XX Niedziela Zwykła

8:00

Za ++ Krystynę i Gustawa Mieszczak oraz + Rafała Mazura z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

9:30

Za + Irenę Strojecką w 12 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

11:00

W intencji parafian o potrzebne błogosławieństwo Boże.

 

15:30

Nieszpory niedzielne.

 

16:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Marii i Romana Grzesica z okazji 50 rocznicy ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o opiekę św. Benedykta i Matki Najświętszej nad małżonkami i ich synami z rodzinami.

 

19:30

Za + Jerzego Marczaka w 5 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

 - wspomnienie św. Piusa X pap.

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące – z ofiar składanych do skarbonki.

 

18:30

Dziękczynna za dar małżeństwa w intencji Moniki i Krzysztofa Sobiegraj z okazji kolejnej rocznicy ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami, synem Oskarem i bliskimi sercu.

 

 

Za + Otylię Kania, ++ rodziców Józefa i Joannę Strzępa, brata Jerzego i ++ z pokrewieństwa z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

Wtorek, 22 sierpnia 2017

- wspomnienie NMP Królowej

7:00

Za + Barbarę Biedroń z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia – Bożeny i Wiesława Śliwa ze Słopnic i Bogumiła i Krystyny Śliwa ze Słopnic.

 

18:00

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

 

18:30

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Bogusławy i Ryszarda Podgórnych z okazji 45 rocznicy ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad małżonkami i dziećmi z ich rodzinami.

 

 

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Andrzeja Rosołek z okazji 60 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantem i cała rodziną.

 

Środa, 23 sierpnia 2017

- dzień powszedni

7:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Andrzeja Rosołek z okazji 60 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantem – od Żywego Różańca.

 

18:00

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

 

18:30

Za + Genowefę Malcharek w 2 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i dar zbawienia.

 

Czwartek, 24 sierpnia 2017

- Święto św. Bartłomieja Apostoła

7.00

Za + Barbarę Biedroń z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia – od siostrzenicy Ani Dutka.

 

17:45

Różaniec w intencji kapłanów i o nowe powołania.

 

18:30

Za + Jerzego Leo w 5 rocznicę śmierci z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

 

Za ++ rodziców Król, Kocyba, Broda z prośbą o miłosierdzie Boże i radość nieba.

 

Piątek, 25 sierpnia  2017

- dzień powszedni

7:00

Za + Barbarę Biedroń z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia – od mamy.

 

18:30

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Piotra Górnika z okazji 50 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Najświętszej i św. Benedykta nad solenizantem i bliskimi jego sercu.

 

 

Za + Stefana Pradela w 8 rocznicę śmierci, ++ z rdoziny Pradela i Kozłowski oraz dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

Sobota, 26 sierpnia 2017

- Uroczystość NMP Częstochowskiej

7:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Janiny Półtorak z okazji 70 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej – od Żywego Różańca.

 

 

Za + Lucynę Lis w 1 rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Lis  i Hanusek z prośbą o miłosierdzie Boże i dar zbawienia.

 

14:00

 Ślub: Jakub Twardosz – Ewelina Gierula.

 

17:00

CHRZEST: Hanna Wiktoria Górska, Mateusz Broź, Natalia Broź,

Maja Kasprzyk, Lena Kowalska.

 

Niedziela, 27 sierpnia 2017

XXI Niedziela Zwykła

8:00

Za + Adolfa Tchórz, rodziców Marię i Józefa, Bronisławę i Jana, ++ swatów i dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

9:30

Za + Stanisława Wylęgły we wspomnienie urodzin z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

11:00

Dziękczynna za dar małżeństwa i otrzymane łaski w intencji Heleny i Leszka Tałaj z okazji 40 rocznicy ślubu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o opiekę św. Benedykta i Matki Najświętszej nad małżonkami i ich córką z rodziną i synem.

 

 

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Natalii Feldek z okazji 18 rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i światło Ducha Świętego oraz opiekę Matki Najświętszej nad solenizantką i bliskimi jej sercu.

 

15:30

Nieszpory niedzielne.

 

16:00

Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski w intencji Kariny Jarema z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie, dary Ducha Świętego oraz o opiekę św. Benedykta i Matki Najświętszej nad solenizantką – od przyjaciół.

 

19:30

Za + ojca Mariana Sitek, + mamę Janinę, ++ z rodzin Sitek i Mikuszewski z prośbą o miłosierdzie Boże i radość zbawienia.

 

Święta

Poniedziałek, XX Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda